http:// www.Tebyan-Zn.ir پیوند ها تماس با ما نقشه وب سایت
نقشه وب سایت تبیان زنجان  تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
 
                     
 
 
دسترسی به آخرین رویداد ها
نخستین نقطه امید را اسلام به بانوان هدیه داد
تاریخ : 95/12/3
حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری ظهر سه شنبه در نشست هم‌اندیشی دختران جوان با معاونب رئیس جمهور، افزود: بحث هویتی یکی از موضوعاتی است که باید توجه ویژه‌ای به آن کرد. وی اظهار کرد: بحث تهاجم فرهنگی نیز این هویت را به خطر انداخته و در واقع وظیفه و ماموریت ما این است که اقامه دین داشته باشیم. مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: نگرانی ما از غلبه فضای لیبرالی و سکولاری به خانواده است، حداقل کاری که در این زمینه می‌توانیم انجام دهیم این است که ما در زمین دشمن بازی نکنیم. صفی یاری به جایگاه زن در اسلام اشاره کردو گفت: هویتی که اسلام به بانوان عنایت کرد باید مورد توجه قرار گیرد ودر صورتی که در جامعه مدرن این هویت مورد تعرض قرار گرفته است. وی تصریح کرد: اولین نقطه امید را اسلام به جنس زن و دخترهدیه داد و از منجلاب فساد و حقارت و پستی را به مقام کوثری را به جنس زن و دختر عنایت کرد. مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان ابراز کرد: هویتی که اسلام به بانوان عنایت کرده مورد توجه در برنامه ها قرار گیرد و ا نقلاب اسلامی نقطه دوم باز افرینی این هویت بود و هویت زن را احیا کرد. صفی یاری گفت: اگر نگرانی‌‎ها را در این جمع نگوییم، طبیعتا بیشتر می شود و باید گفته شود.
 ارسال این مقاله به دوستان شما :
 
نام و نام خانوادگی شما :
 
 
آدرس ایمیل شما :
 
نام و نام خانوادگی دوست شما :
 
 
آدرس ایمیل دوست شما :
7314
کاربر گرامی آیا تاکنون از وب سایت تبیان برنده جایزه شده اید ؟ آیا اطلاع دارید وب سایت تبیان در استان با برگزاری مسابقات هفتگی آن لاین به برندگان خود جوایز ارزنده اهدا می کند ؟
فرصت را از دست ندهید و خود را کاندیدای یکی از جوایز این هفته وب سایت کنید ! برای شرکت در مسابقه و ارسال پاسخ به مرکز اینجا را کلیک کنید
ورود به بخش مسابقه هفته
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان می باشد.
هر گونه استفاده از منابع آن با ذکر مرجع بلامانع است