http:// www.Tebyan-Zn.ir پیوند ها تماس با ما نقشه وب سایت
نقشه وب سایت تبیان زنجان  تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
 
                     
 
 
دسترسی به آخرین رویداد ها
فعالان قرآنی باید همواره در صحنه باشند
تاریخ : 95/11/20
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، حجت الاسلام مسعود صفی یاری ظهر چهارشنبه در دیدار فعالان قرآنی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص قرآن کریم، افزود: انقلاب اسلامی قرآن را به ما بازگرداند. وی اظهار کرد: قرآن هویت جامعه اسلامی ایران است و با پیروزی انقلاب اسلامی قرآن و احکام اسلامی در بطن مردم ایران ورود پیدا کرد و برای این کار خون های زیادی ریخته شده است و باید این مهم را حفظ کنیم. مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: قرآن کتاب بصیرت و روشنگری است و جلسات و مخافل قرآنی و تفسیری نیز باید از این ویژگیها به صورت حداکثری برخوردار باشند . صفی یاری با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در سالهای ۹۲ و ۹۳ گفت: باید حواس مان باشد که مکتب فکری امام خمینی (ره) تعریف و تبیین شود و شاخصه مکتب فکری امام را باید از رهبری شنید. وی تاکید کرد: باید فعالان و جامعه قرآنی روی اثبات اسلام ناب محمدی در مقابل اسلام آمریکایی تحلیل داشته باشند ولی متاسفانه امروز فعالان قرآنی مدیریت صحنه را واگذار کردند. صفی یاری با بیان اینکه در این برهه زمانی باید شبکه قرآنی به صورت شبکه ای وارد کار شوند و حضور موثری داشته باشند، یاد آورشد: انقلاب ما قرآنی است و باید سبک زندگی و صحنه مدیریت قرآنی باشد.
 ارسال این مقاله به دوستان شما :
 
نام و نام خانوادگی شما :
 
 
آدرس ایمیل شما :
 
نام و نام خانوادگی دوست شما :
 
 
آدرس ایمیل دوست شما :
7308
کاربر گرامی آیا تاکنون از وب سایت تبیان برنده جایزه شده اید ؟ آیا اطلاع دارید وب سایت تبیان در استان با برگزاری مسابقات هفتگی آن لاین به برندگان خود جوایز ارزنده اهدا می کند ؟
فرصت را از دست ندهید و خود را کاندیدای یکی از جوایز این هفته وب سایت کنید ! برای شرکت در مسابقه و ارسال پاسخ به مرکز اینجا را کلیک کنید
ورود به بخش مسابقه هفته
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان می باشد.
هر گونه استفاده از منابع آن با ذکر مرجع بلامانع است