http:// www.Tebyan-Zn.ir پیوند ها تماس با ما نقشه وب سایت
نقشه وب سایت تبیان زنجان  تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
 
                     
 
 
دسترسی به آخرین رویداد ها
دشمن در عرصه فرهنگی حساب شده کار می‌کند
تاریخ : 95/10/27
حجت‌الاسلام مسعود صفی یاری مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن در حوزه فرهنگ، افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری هم‌اکنون عرصه، عرصه میدان جنگ است و دشمن با تمام توان به مقابله با ارزش‌های فرهنگی و دینی آمده است و شایسته است با بسیج تمام امکانات به مقابله جدی با دشمن رفت. وی با اشاره به اینکه دشمن در عرصه فرهنگی حساب‌شده کار می‌کند اظهار داشت: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان تشکیل شد و این جبهه با بسیج تمام امکانات درصدد توسعه فرهنگ دینی و انقلابی در سطح جامعه است. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان خاطرنشان کرد: داعش زاییده آمریکا در منطقه است و آمریکا مدعی مبارزه با تروریسم است. صفی یاری خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران امروز باصلابت در مقابل تمام توطئه‌های دشمن ایستاده است. وی بابیان اینکه ولایت‌فقیه خیمه عمود انقلاب است، تصریح کرد: باید هوشیار بود و در دفاع از اصل ولایت‌فقیه و دستاوردهای انقلاب اسلامی بیش‌ازپیش تلاش و همت کرد. مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: طرح لبیک یا حسین پیش مقدمه برنامه‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در زنجان و کل کشور است و امیدواریم با این حرکت تحرک جدی در برنامه‌های فرهنگی و دینی استان به وجود آید. صفی یاری افزود: امروز نظام روی مدارس صدرا حساب ویژه‌ای بازکرده و اغلب خروجی‌های ممتاز دانشگاه امام صادق (ع) و حوزه‌های علمیه از دانش آموزان مدارس صدرا هستند.
 ارسال این مقاله به دوستان شما :
 
نام و نام خانوادگی شما :
 
 
آدرس ایمیل شما :
 
نام و نام خانوادگی دوست شما :
 
 
آدرس ایمیل دوست شما :
7300
کاربر گرامی آیا تاکنون از وب سایت تبیان برنده جایزه شده اید ؟ آیا اطلاع دارید وب سایت تبیان در استان با برگزاری مسابقات هفتگی آن لاین به برندگان خود جوایز ارزنده اهدا می کند ؟
فرصت را از دست ندهید و خود را کاندیدای یکی از جوایز این هفته وب سایت کنید ! برای شرکت در مسابقه و ارسال پاسخ به مرکز اینجا را کلیک کنید
ورود به بخش مسابقه هفته
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان می باشد.
هر گونه استفاده از منابع آن با ذکر مرجع بلامانع است