http:// www.Tebyan-Zn.ir ورود به سیستم تماس با ما نقشه وب سایت
نقشه وب سایت تبیان زنجان  تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
 
                     
in false         1409      Label    Label     0
 
کاربر‎ ‎ گرامی شما هم اکنون در حال مشاهده اخبار ‏‎داخلی ‎‏ از قسمت اطلاع رسانی و اخبار  وب سایت‎ ‎ هستید
 
97/12/21
کارشناس فعالیت های رسانه ای تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: تاکنون ۶۰ اثر به جشنواره قلم انقلابی در زنجان ارسال شده است.
97/12/12
معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در راستای تحقق اهداف سازمان تبلیغات اسلامی و چشم‌انداز سازمان به ۱۴ هزار روحانی مستقر در کل کشور نیاز داریم.
97/12/11
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان: 66 مسجد در استان زنجان برای میزبانی از معتکفان آمادگی دارند.
97/12/8
مدیرکل امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی در نشست مشترک با روحانیون مستقر زنجان گفت: حضور مجاهدانه روحانیون در مناطق روستایی پدیده عظیم معنوی در تاریخ انقلاب اسلامی است.
97/12/5
معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از آغاز ثبت نام مراسم معنوی اعتکاف در این استان خبر داد.
97/12/1
معاون اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه مراسم معنوی اعتکاف از رویش های انقلاب اسلامی است، گفت: برای این ایام مبلغانی به نقاط مختلف استان اعزام می‌شوند.
97/12/1
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: هدف انقلاب اسلامی حاکمیت قرآن در ابعاد اجتماعی و فردی مردم بود و باید برای تحقق کامل این هدف با تمام وجود به میدان بیاییم.
97/12/1
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: هدف انقلاب اسلامی حاکمیت قرآن در ابعاد اجتماعی و فردی مردم بود و باید برای تحقق کامل این هدف با تمام وجود به میدان بیاییم.
97/11/30
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: در شرایط کنونی که دشمن تمام قد در برابر اسلام ایستاده است از تمام ظرفیت‌های حوزه دین برای اعتلای اسلام ناب محمدی استفاده خواهیم کرد.
97/11/20
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:چهل سال حیات عزتمندانه خروش ملت ایران آموخت که پایداری مردم بر محور انقلاب اسلامی رمز همه پیروزی های انقلاب و شکست های دشمن است.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان می باشد.
هر گونه استفاده از منابع آن با ذکر مرجع بلامانع است