http:// www.Tebyan-Zn.ir پیوند ها تماس با ما نقشه وب سایت
نقشه وب سایت تبیان زنجان  تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
 
                     
 

اخبار و رویداد ها > اخبار داخلی

   در راستای ارائه آخرین رویداد ها و تحولات داخلی در سازمان , این قسمت از وب سایت ایجاد گردیده است. برای سهولت دسترسی کاربران , تمامی اخبار بصورت طبقه بندی شده در آرشیو بخش موجود می باشد.
مهمترین اطلاعیه ها و مقالات وب سایت براحتی برای کاربران عضو وب سایت از طریق ایمیل قابل دستیابی است.خبر نامه وب سایت نیزدسترسي سريع به آخرين به روزرساني هاي وب سايت  , كاهش زمان صرف شده شما براي دسترسي به مطالب جديد ,  ارسال مطالب مفيد مرتبط  و ايجاد مسير ارتباطي مستقيم براي آگاهي از فعاليت هاي وب سايت  را بصورت رايگان در اختار شما قرار می دهد.
InternalNews true         1408      Label    Label     0
آخرین عناوین اخبار داخلی
 
98/2/6
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از فعالیت 18 پایگاه «طرح جامع سبک زندگی اسلامی» در زنجان خبر دادو گفت: این پایگاه‌ها در مناطق محروم و آسیب‌پذیر استان زنجان تشکیل شدند.
98/2/2
صفی یاری بابیان اینکه حرکت بشریت به سمت آرمان‌های جامعه مهدوی یک امر منطقی و سنت الهی است گفت: روحانیون و تشکل های دینی در هدایت سیاسی و معنوی اندیشه مهدویت تأثیرگذار هستند.
98/1/31
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان در نشست فصلی روحانیون مستقر این استان از تدوین برنامه‌های ماه مبارک رمضان در این استان با نگاه ویژه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی خبر داد.
98/1/25
صفی یاری بابیان اینکه اگر سپاه پاسداران نبود اثری از اسلام، انقلاب، کشور و هویت دینی نبود گفت: سپاه پاسداران مهمترین و منسجم‌ترین سنگر دفاع از انقلاب اسلامی است.
98/1/20
صفی یاری بابیان اینکه ۴۷۳ مسجد و ۷۰۰ هیئت مذهبی در استان زنجان در اجرای برنامه‌های شعبان مشارکت دارند گفت: 435 مبلغ همزمان با این ایام به نقاط مختلف استان زنجان اعزام می‌شوند.
98/1/15
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: کاروان کمک‌های حسینیه اعظم زنجان برای کمک به سیل زدگان استان گلستان اعزام شد.
97/12/21
کارشناس فعالیت های رسانه ای تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: تاکنون ۶۰ اثر به جشنواره قلم انقلابی در زنجان ارسال شده است.
97/12/12
معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در راستای تحقق اهداف سازمان تبلیغات اسلامی و چشم‌انداز سازمان به ۱۴ هزار روحانی مستقر در کل کشور نیاز داریم.
97/12/11
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان: 66 مسجد در استان زنجان برای میزبانی از معتکفان آمادگی دارند.
97/12/8
مدیرکل امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی در نشست مشترک با روحانیون مستقر زنجان گفت: حضور مجاهدانه روحانیون در مناطق روستایی پدیده عظیم معنوی در تاریخ انقلاب اسلامی است.
97/12/5
معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از آغاز ثبت نام مراسم معنوی اعتکاف در این استان خبر داد.
97/12/1
معاون اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه مراسم معنوی اعتکاف از رویش های انقلاب اسلامی است، گفت: برای این ایام مبلغانی به نقاط مختلف استان اعزام می‌شوند.
97/12/1
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: هدف انقلاب اسلامی حاکمیت قرآن در ابعاد اجتماعی و فردی مردم بود و باید برای تحقق کامل این هدف با تمام وجود به میدان بیاییم.
97/12/1
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: هدف انقلاب اسلامی حاکمیت قرآن در ابعاد اجتماعی و فردی مردم بود و باید برای تحقق کامل این هدف با تمام وجود به میدان بیاییم.
97/11/30
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: در شرایط کنونی که دشمن تمام قد در برابر اسلام ایستاده است از تمام ظرفیت‌های حوزه دین برای اعتلای اسلام ناب محمدی استفاده خواهیم کرد.
1
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان می باشد.
هر گونه استفاده از منابع آن با ذکر مرجع بلامانع است