ارتباط زنده با مسئول طراحی و توسعه تبیان زنجان نقشه وب سایت تبیان زنجان  تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
 
 
                     
کاربر گرامی شما هم اکنون در حال مشاهده مقالات اختصاصی   زنان  از قسمت دین و زندگی وب سایت هستید
true         Label      Label    Label     0
با کپی لینک این تصویر عضو فید مطالب خواندنی این بخش از تبیان زنجان شوید . کافیست لینک انرا به فید خوان خود اضافه کنید

کتابخانه دیجیتالی

مشاوره تبیان زنجان - برای استفاده از سرویس باید عضو وب سایت باشید

مقالات بانوان

مقالات جوانان

مقالات کودکان و نوجوانان

مقالات خانواده

استان زنجان از دید تبیان

گالری عکس های دیدنی تبیان زنجان از سراسر جهان

غار تاریخی کتله خور بزرگترین غار خشکی خاورمیانه

مهدویت در تبیان زنجان - گل نرگس


هدیه دیگری از تبیان : طرح مشارکت ایرانسل و تبیان :
کلیه مشترکین و کاربران ایرانسل می توانند با ارسال پیامک به شماره 8282 و درج کلمه hekmat در پیام کوتاه خود ؛ به صورت تصادفی و Random یکی از حکمتهای پربار حضرت علی (ع) را به صورت متن دریافت نمایند .

آخر هفته خانم های شاغل چه جوری می گذرد؟

« 1389/2/30 »
تعطیلات آخر هفته برای خانمهای شاغل بهترین موقعیت برای انجام كارهای معوقه، نظافت و استراحت است. با این وصف بسیاری از خانمها بعد از تعطیلات آخر هفته حوصله رفتن به سركار را ندارند.

تغذيه خانم‌هاي باردار در سه‌ماهه نخست بارداري

« 1389/2/18 »
تغذيه خانم‌هاي باردار در سه‌ماهه نخست بارداري خيلي مهم است. پزشکان مي‌گويند يک بارداري خوب به وضعيت تغذيه‌اي قبل از بارداري نيز وابسته است و بهترين راه براي چک کردن اين مساله، توجه به نمايه بدني خانم‌ها قبل از بارداري و هنگام بارداري است....

۲۰ نکته طلایی برای زنان در زندگی

« 1389/2/12 »
۱) همسرتان را به عنوان یک مرد بپذیرید و برای شناخت دنیای مردانه او دانش و آگاهی خود را افزایش دهید. ۲) همسر خود را به چشم یک شی‌ء مسؤول ننگرید. بلکه به شخصیت وجودی او احترام بگذارید. ۳) جنبه یا بخش‌هایی از شخصیت شوهرتان را که باعث تمایز او از سایرین می‌شود مورد توجه و تحسین قرار دهید.

ارتباط جدید زنان

« 1389/2/12 »
دینگ. زن در خانه نشسته و درست در ساعاتی كه همكارانش به خانه برمی گردند دینگ، تلفن همراهش صدا می كندو لبخندی بر صورت او می نشاند و او هم به فراخور حال زنان دیگر این شوخیها را می فرستد.

زنان شجاع

« 1389/2/12 »
خانم ها و آقایان عصر بخیر! اسم من ماركوس است، فرمانده ماركوس . شاید برای كسانی كه با زاپاتیستا آشنا هستند لزومی نداشته باشد كه بگویم چرا در این گردهمایی زنان و برای زنان حضور دارم.

راه ساده برای شاد کردن شوهرانتان

« 1389/2/12 »
۱) انواع مردها ( سه سال پس از ازدواج) ـ کامل ـ تقریبا کامل ـ در اکثر موارد کامل ـ درخیلی از مواردکامل ـ دربعضی موارد کامل ـ سر تا پانقص

زنان در حوزه قانون مشکلی ندارند

« 1389/2/12 »
در ایران پرهیاهو و پرتکاپوی امروز نیز زنان در کنار مردان فعالیت می‌کنند و شغل‌ها و پست‌های حساس و کاربردی را برعهده دارند اما در دنیای امروز گله‌مندی بانوان از تضعیف حقوقشان بیشتر شده است.

زنان شاد مقاوم‌ترند

« 1389/2/12 »
رضایت از زندگی در تصور عده‌ای به معنی امید به آینده است... در حالی که امید به آینده یکی از نتایج رضایت از زندگی است، به طوری که وقتی شخصی از زندگی خود کاملا راضی باشد به آینده خویش (نسبت به کسی که رضایت نسبی به زندگی دارد) امیدوارتر است.

زنان در مسیر توسعه

« 1389/2/10 »
دختران و زنان با برعهده داشتن مسوولیت خطیر پرورش نسل آینده در نظام طبیعی و تداوم بخشیدن به این نقش در خانواده و جامعه به گونه ای موثر در روند توسعه اجتماعی نقش داشته اند

مروری بر بحث‌های حقوقی زنان

« 1389/2/10 »
در دنیای امروز که بانوان نقش مهم و موثری در خانواده و اجتماع دارند و از نظر سطح علم و آگاهی هم‌دوش مردان ایستاده‌اند، نیاز به رعایت حقوق مسلم شان انتظار ناچیزی است.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان می باشد.
هر گونه استفاده از منابع آن با ذکر مرجع بلامانع است