پاکستان بر اساس آمار تخمینی ۱۳۸۷ (۲۰۰۸)، جمعیتی حدود ۱۷۲٬۸۰۰٬۰۰۰ تن دارد. پاکستان ششمین جمعیت بزرگ جهان را داراست که بیشتر از روسیه و کمتر از برزیل است. به علت نرخ رشد بالای جمعیت پاکستان انتظار می‌رود جمعیت آن در سال ۲۰۲۰ از جمیعت برزیل فراتر رود.اميد به زندگي دراين كشور براي مردان 73/62 سال و براي زنان 83/64 سال است. يك دهم درصد از بزرگسالان اين كشور HIV مثبت هستند. بيماري‌هاي ناشي از آب و غذاي آلوده مانند اسهال در اين كشور رايج است
شکار لحظه ها از لحظات خوابیدن مردم در معبر , محل کار و زندگی
شکار لحظه ها از لحظات خوابیدن مردم در معبر , محل کار و زندگی
عکس های زیبا و حرفه ای از ترکیب تصاویر و ساخت خانه های جالب بر روی قارچ های روی درخت
تبیان: گالری تصاویر جدید و زیبا از منظره های طبیعت عكس هاي منظره عكس چشم انداز
تبیان: موضوع عکس طبیعت ومناظر عكسهاي زيبا از مناظر زيبا عكس هاي طبيعت عكس هاي منظره عكس چشم انداز
عکس های دیدنی از منظره ها و طبیعت فصل های مختلف سال
وقتی شما به فکر خرید یک سدان لوکس هستید نخستین گزینه ای که به ذهن شما می رسد (بی ام و)سری 5 است.سری ای که از آغاز ورود آن به بازار برای بی ام و مهم بوده. نسل فعلی سری 5 در سال 2004 معرفی شد.و اکنون بی ام و مشغول طراحی و آماده کردن نسل ششم سری 5 برای سال 2011 می باشد.
از سال 1966 که اولین خودروی تویوتا با اندیشه و ایده ساخت خودرویی برای یک عمر استفاده خانواده بر روی خط تولید قرار گرفت، توانست لقب دومین خودروی پرفروش جهان را به خود اختصاص دهد. کرولا با ارائه ترکیب مناسبی از تجهیزات و امکانات متناسب، انتخاب مناسبی برای خانواده های مختلف در سراسر جهان است. طراحی لوکس، رعایت استانداردهای آسایش و راحتی، عملکرد بالای قطعات و ایمنی بسیار بالای کرولا باعث شده است که این اتومبیل، نسبت به هم نوعان خود متمایز باشد. جذابیت خاص کرولا مرهون عوامل مختلفی از جمله راحتی سرنشینان و طراحی بسیار مناسب داخل اتاق به همراه امکان دید بسیار وسیع راننده، وجود نمایشگرهای بزرگ درجه های آمپر، دسترسی آسان به کلیدها، روکش طرح چوب و ... است. فضای وسیع داخل اتاق با طراحی زیبا و کیفیتی ممتاز، رعایت ارگونومی و فیزیک سرنشینان، آرامش و راحتی بی نظیری را برای سرنشینان به ارمغان آورده است.
کهکشان زیبای کلاه مکزیکی سحابی مورچه سحابی اسکیمو سحابی چشم گربه سحابی ساعت شنی سحابی قیف (مخروطی) سحابی دجاحه شب پر ستاره (غول سرخ ) کهکشان های ادغام شده سحابی سه دندانه (محل تولد ستاره ها)
شیرینی به ماده غذایی اطلاق می‌گردد که ماده اصلی آن شکر یا پودر قند یا قندهای مصنوعی باشد و در تعریف آن‌قدر گسترده است که شکلات‌ها را هم در بر می‌گیرد. در اغلب شیرینی‌ها، آرد و تخم‌مرغ ماده اصلی دیگری علاوه بر ماده شیرین کننده بشمار می‌آیند.در ترکیب کیک قطعا از آرد و تخم مرغ نیز استفاده شده و بر دو نوع عمده کیکهای اسفنجی و کیکهای روغنی می‌باشد. از لحاظ انواع، مافین ها، پاند کیکها، کیکهای پر، کیکهای شیفون و... در این دسته می گنجند.
تحقيقات نشان مي دهد حدود 76 درصد از افراد سيگاري خود نيز نمي دانند که به بيماري COPD مبتلا هستند. از جمله علايم بارز اين بيماري، سرفه هاي شديد، تنفس ناهموار و احساس درد در قفسه سينه مي باشد. مبتلايان همچنين در آزمايش ميزان گنجايش حجم هوا در ريه ها نيز خوب عمل نمي کنند و نتايج آزمايش آنها با يک فرد 94 ساله مطابقت دارد. گنجايش ريه ها در سن 25 سالگي به اوج خود مي رسد که در افراد سيگاري هر ساله 12 درصدآن کاهش مي يابد.
عکس هایی از حیوانات دوقلو دوسر
تصاویر جذاب و خنده دار
شکار جانوران توسط انسان، برای تجارت، (فروش پوست و مو، استخوان و عاج، گوشت و دیگر اجزای بدن شکار) و یا برای تفریح (یا به اسم ورزش) انجام می‌شود. شکار جرگه، که گاه در گذشته شکار قمرغه نامیده می‌شد، نوعی از شکار است که در آن مردم بسیاری نخجیر را احاطه نمایند تا حیوان به سمت شکارچی رانده شود. و در هند به این نوع شکار هتهجوری گویند.
عکس هایی از تغییر چهره حیوانات با فتوشاپ!
عکس های دیدنی از بلایی که فتوشاپ بر سر حیوانات آورده است!
[ 1 ] 2 3 4 5 6 7       مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر